rezervacechci rezervovat stůl

Pizzeria Rosa

Vítáme Vás v naší pizzerii, kde jsme se pro Vás pokusili vytvořit prostředí, ve kterém dokážete alespoň na IMG_4513.jpgchvíli zapomenout na starosti každodenního života.

V našem jídelním lístku naleznete pokrmy, které jak doufáme, dokáží uspokojit široké spektrum chutí. Italská kuchyně je moderní kuchyně, která je v současnosti vyhledávána hlavně pro svoji pestrost a chuťovou odlišnost od klasické české kuchyně.

Doporučujeme Vám ochutnat pizzu dle originální italské receptury s 
použitím kvalitních místních i originálních italských surovin, které dodává italská firma CORTELLAZI.

Milovníkům těstovin doporučujeme ochutnat čerstvé chlazené těstoviny z naší nabídky.

V naší renovované kuchyni, která je vybavena moderní technologií využíváme nejnovější kuchařské trendy.

Steaky, panenky i některé druhy zeleniny připravujeme metodou SOUS VIDE (vaření ve vakuu). Tato metoda přináší na stůl potraviny v nejvyšší možné kvalitě, čerstvosti a zároveň zachovává masu šťavnatost a přirozenou chuť. 

Naši kuchaři se pravidelně účastní odborných kurzů a seminářů a absolvují školení nejrůznějších kuchařských dovedností.

certifikát Míra.jpgdiplom pizza.jpgimg001.jpg

Nesmíme zapomenout na naše nejmenší, pro které jsme vybrali pokrmy, které uspokojí chutě našich ratolestí. V letních měsících je dětem k dispozici trampolína, koutek s houpačkou a pískovištěm. Interiér i exteriér naší restaurace si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.

Doufáme, že si u nás dobře pochutnáte, strávíte zde příjemné chvíle a budete odcházet s dobrým pocitem z návštěvy naší restaurace.

Vážení zákazníci, každý člověk se učí celý život a nejinak je tomu i nás, a proto velice rádi přivítáme Vaše připomínky, názory i případné stížnosti, které mají za cíl vytvořit co nejlepší prostředí pro nás všechny (tel. č. 777 656 542), nebo e mail: pizzeria.rosa@centrum.cz


Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na shledanou.
Tomáš Hořický a kolektiv zaměstnanců pizzerie